S láskou Mary ~ Divadlo Bolka Polívky |C|

Hořká komedie o tom, že životu se má jít naproti.

Jak je důležitá tolerance a respektování jiných? Connie, Leona, Millie a Mary jsou dámy z amerického jihu a jejich největším životním povyražením za posledních 30 let je pravidelná každotýdenní partička bridže. Co se stane, když jedna z nich náhle zemře? Děvčata to vyřeší po svém. Půjčí si popel zemřelé kamarádky z pohřebního ústavu na poslední společnou karetní hru. Když poté zjistí, že jim Mary posmrtně posílá pozoruhodný dárek, z poklidného dýchánku se stane nejdivočejší mejdan, který by si kdy dokázaly představit. Během večírku si ale také uvědomují, že „žít“ znamená pořádně si život „užít“, dokud není pozdě.

Režie: Petr Halberstadt

Hrají: Veronika Žilková, Eva Novotná / Gabriela Štefanová, Hana Halberstadt, Elena Trčková / Simona Rejdová, Ondřej Dvořák

Projekt vznikl v koprodukci s Divadlem Bolka Polívky a společností STAGEARTCZ.

Vstupné 450 Kč.

Rok výroby: 2022