Taje a krásy zahradničení ~ Všechno to kvete a pučí

Taje a krásy zahradničení ~  Všechno to kvete a pučí

Úvod do snadného zahradničení

V naší další lekci Tajů a krás zahradničení, která se koná v pondělí 16. května od 18,30 hodin v Kulturním domě, si budeme povídat o tom, jak se správně starat o rajčata, papriky a okurky, abychom měli krásnou úrodu. V zeleninové zahradě je práce víc než dost, a my nevíme, co dřív. Co vše ještě můžeme vysévat, si také řekneme. Vyznat se ve velkém množství všech možných tykví a dýní nejrůznějších tvarů a barev může být někdy složité, jaké jsou mezi nimi rozdíly, se dozvíte také. Probereme i netradiční ovocné druhy a co v tuto dobu udělat s růžemi. Minulou přednášku jsme zasvětili bylinkování a tomu, jaké bylinky a kde pěstovat. A opět vám zkušená zahradnice a květinářka Helena Novotná nabídne sazeničky a semínka k prodeji.

Následující přednáška:

20.6. Letní semínkaření

Vstupné na jednotlivé přednášky 80 Kč.

Rok výroby: 2022
Datum lokální premiéry: 16. květen 2022