Všechny chutě světa

Gastronomický festival jídla a pití

To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v sobotu 20. srpna od 10 hodin na akci VŠECHNY CHUTĚ SVĚTA.

Přijďte si užít den ve společnosti dobrého jídla a pití. Vybírat budete ze široké nabídky specialit - raclette, sušené francouzské klobásky, srbská pleskavice, trhaná masa, šťavnaté burgry, asijské speciality. V nabídce budou také pálivé a exoticky kořeněné pokrmy. Potrpí si váš mlsný jazýček spíše na sladkosti? Pak jsou pro vás připraveny dozlatova usmažené koblížky, churros, rolovaná zmrzlina nebo lehké makronky. A postaráno bude pochopitelně i o pitný režim. Je libo limonádu, kávu, víno, pivo či cider?

Těšit se můžete na doprovodný program pro děti i dospělé. Pro děti jsou připraveny kreativní dílny - tvoření pískem a malování na obličej + kurz výroby sushi.

HUDEBNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

10:00-20:00 - DJ

11:00-14:00 - Lovesong Orchestra /balkánská dechovka/

13:00-16:00 - Mariachi de Praga /mexická kapela/

17:00-18:30 - Scott Ibex /britský zpěvák a kytarista/

Vstupné zdarma.

Akce se koná na Výstavišti od 10 do 20 hodin.

Pořádá Centrum kultury města Písek a Food Event

Rok výroby: 2022