Veselé Velikonoce ~ Pantheon Production

Nenapravitelný rošťák, profesionál i zvíře chystá bezva fintu.

Řekne-li se kultovní francouzská komedie, nemůže ve výčtu chybět titul Veselé velikonoce. Slavná divadelní hra, která získala svou proslulost i díky filmovému zpracování, ve kterém exceluje Jean-Paul Belmondo.

Věčný příběh nenapravitelného zmatkáře Stéphana, který se odhodlá tajně podvést svou manželku Sophii. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky a Stéphane ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli začne zamotávání se do vlastních lží, skrývání a nečekaných překvapení. Veselé Velikonoce jsou skvostnou situační komedií, která vychází z nejlepších tradic slapstickových komedií a grotesky. Jedná se o českou divadelní premiéru.

Režie: Miroslav Hanuš

Hrají: Martin Hofmann, Michaela Badinková, Eliška Hanušová / Anna Jiřina Daňhelová, Monika Zoubková, Jelena Juklová, Jiří Wohanka, Filip Cíl / Tomáš Kůgel

Vstupné 490 Kč.

Rok výroby: 2023