Limetal

Limetal

Galerie

Limetal a předkapela Hamr ze Strakonic v KD již tento pátek!

Deset koncertních zastávek, scéna, kterou navrhoval tým kapely Kabát nebo česká bubenická hvězda Veronika Lukešová, jež hraje s hvězdami světového rocku, například muzikanty z kapel Deep Purple, Helloween nebo Rainbow. Tak vypadá turné 2018 rockové supergroup Limetal, ve které se sešla většina členů kapely Citron. Do kulturního domu v Písku skupina dorazí v pátek 23. března

Limetal má aktuálně v rádiích nový singl S větrem v zádech, který se stal úvodní písní nového českého filmu Špindl. V roli předkapely se představí Ahard.

Playlist turné postaví skupina na písničkách z nového alba a doplní jej hity, které muzikanti kapely hráli dříve pod hlavičkou Citronu. Nebude v něm chybět ani aktuální singl S větrem v zádech, ke kterému kapela natočila klip, v němž hlavní roli ztvárnila Miss Zuzana Jandová.

Milovníci rockové hudby jistě ocení i klasická rocková sóla. „Chtěli bychom, aby měli diváci co největší zážitek. S týmem Radka Havlíčka, manažera kapely Kabát, jsme připravili scénu, kterou tvoří systém variabilních světelných panelů a efektů. V některých sálech postavíme i molo,“ říká baskytarista Václav Vlasák, kterého stejně jako jeho spoluhráče kytaristu Jaroslava Bartoně, zpěváka Fany Michalíka a kytaristu Jiřího Šperla spojuje to, že byli dlouhá léta členy a skladateli ostravského Citronu.

Roli předkapely skupině Limetal přijali rockeři ze Strakonic - skupina HAMR.

Skupinu založil v roce 2007 v Katovicích u Strakonic bubeník Robert Flek Kapela se od počátku tedy orientuje na muziku, která se vyznačuje melodickými vokály, výraznými tvrdými kytarovými riffy, efektivním využíváním klávesové sekce a zejména precizní a možnostmi takřka neomezenou rytmikou bicí soupravy. Na playlistu kapely jsou tracky z vlastní dílny s českými texty.

Pořádá Centrum kultury města Písek.

Vstupenky na pokladnách v Kulturním domě, v předprodeji Divadla Fráni Šrámka a online na našem webu nebo na Ticketstream.cz.

www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/limetal-turne-2018-121000

Cena na místě 300 Kč.


Datum lokální premiéry: 23. březen 2018

Informace o akci a jejím konání