Včera, dnes a zítra ~ aneb Felix Holzmann se vrací!

Felix Holzmann - Nové scénky

VČERA, DNES A ZÍTRA aneb NOVÉ SCÉNKY FELIXE HOLZMANNA nabízí to nejlepší z Holzmannova celoživotního díla a je to, dá se říct, jakýsi průřez jeho kariérou. Jedná se o “BEST OF” výběr z tvorby Felixe Holzmanna a o unikátní, zcela profesionální, znovu ztvárnění legendárních scének a jejich uvedení v souvislém celovečerním zábavném programu.

Vstupenky zakoupené na představení, které se mělo odehrát v roce 2020, platí i na toto představení.

Vstupné 200, 220 a 250 Kč.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 8. duben 2020

Středa, 27. 10. - 19:00 Koupit
Divadlo Fráni Šrámka
Název: Včera, dnes a zítra ~ aneb Felix Holzmann se vrací!