Cestovatel Jiří Kolbaba ~ Exotická diashow

Cestovatel Jiří Kolbaba ~ Exotická diashow

Galerie

Mimořádný emotivní zážitek, plný inspirací pro splnění vlastních cestovatelských snů.

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru jsme exotickou diashow z roku 2020 přeložili na 22. září 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Jeden z nejznámějších českých dobrodruhů, cestovatel Rádia Impuls a viceprezident Českého klubu cestovatelů, Jiří Kolbaba, Vás prostřednictvím svých jedinečných fotografií provede všemi kouty světa s důrazem na unikátní přírodní úkazy, kompozice a roztodivné tváře domorodců s nádechem dobrodružství, poznání, exotiky a tajemna.

V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů. Své originální zážitky z více než 130 navštívených zemí všech šesti kontinentů a pravidelných expedic do nejodlehlejších oblastí světa sděluje posluchačům po celé republice na desítkách přednášek, které ročně uskuteční a také prostřednictvím médií (např. na Rádiu Impuls ve vlastním pořadu). Besedy s promítáním diapozitivů jsou pořádány tématicky buď jednotlivě nebo jako propojený cyklus a provází je doplňkový kvíz a prostor pro zodpovězení otázek. Jeho přednášky můžeme bez nadsázky označit jako „koncert mluveného slova“, neboť jsou vedeny poutavým způsobem s dokonalou znalostí barvitosti a zvukomalebnosti českého jazyka


Pořádá Centrum kultury města Písek

Délka akce: 120 minut
Datum lokální premiéry: 24. listopad 2020

Informace o akci a jejím konání