Předplatné 2020 ~ refundace platby

16.11./ Vážení majitelé abonentek letošního podzimního (původně jarního) předplatného 2020,

je nám velice líto, že se kvůli pandemii nemohla uskutečnit některá plánovaná divadelní představení. Z tohoto důvodu můžete žádat náhradu formou vrácení poměrné částky. To znamená, že Vám bude vráceno vstupné za neodehraná přestavení, a to nejpozději do konce roku. Chceme Vás požádat o trpělivost, budeme dělat maximum proto, abyste peníze na svůj účet obdrželi co nejdříve.

Postup:

Prosíme o vrácení vaší abonentky, nejpozději do 15. prosince 2020. Vraťte ji společně s uvedením vašeho jména a čísla účtu, na který vám odešleme poměrnou část za neodehrané inscenace, přiložte také pro případ potřeby kontakt na vás.

Abonentky můžete vracet:

1. poštou na adresu Centrum kultury města Písek, nábřeží 1. máje 1605, Písek

2. vhodíte do schránky v Kulturním domě nebo v Divadle Fráni Šrámka (schránka je umístěna z boku divadla u Senior Pointu)

3. přinesete osobně do pokladny v Kulturním domě nebo do Divadla Fráni Šrámka (pokladna Senior Point), v současné době jsou pokladny na základě vládního nařízení uzavřeny, aktuální provozní dobu pokladen vždy najdete na www.centrumkultury.cz

Děkujeme a věříme, že nám zachováte přízeň.

Seznam neodehraných představení:

|A| - Agent tzv. společenský