Balada pro banditu ~ Divadlo A. Dvořáka Příbram |A|

Kultovní muzikálová verze příběhu Nikoly Šuhaje loupežníka.

Představení bylo z důvodu vládního opatření přesunuto na 30. září. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Láska, zrada, nezkrotná touha po svobodě, úplatnost, pomsta, vražda - taková a mnohá další témata v sobě skrývá tato nádherná balada, ve které se snoubí napínavé činoherní situace s krásnými písněmi za doprovodu živé kapely. Příběh Nikoly Šuhaje loupežníka, inspirovaný románem Ivana Olbrachta, se dočkal jevištní muzikálové verze v 70. letech minulého století. Od té doby stačili Nikola, jeho láska Eržika, Mageri, zbojníci, četníci a další hrdinové příběhu získat nesmrtelnost a písně nesmazatelně zlidovět – alespoň v paměti a srdcích svých diváků a posluchačů.

Hrají: Pavel Batěk, Jiří Vojta, Lukáš Král, Martin Dusbaba, Vladimír Senič, Lukáš Typlt, Jaroslav Someš, Anna Fixová, Eliška Nejedlá a další

Režie: Milan Schejbal

Vstupné 390 Kč.