Letní taneční škola 2021

Letní táborový kurz pro děti 5-15 let

Milujete tanec a máte chuť proměnit se v Tančící zahradnice? Tak neváhejte a přihlaste se na Letní taneční školu do Kulturního domu, která bude probíhat od 12. do 16. července. Probudíme spící květinové víly péčí o vlastní zahrádku, bylinky a květiny. Vyrobíme přírodní parfém a levandulové pytlíčky, naučíme se aroma masáže a hlavně budeme tančit...

Taneční kurz povede zkušená lektorka Gabriela Kroutilová (absolventka taneční konzervatoře Duncan centre Praha) společně s lektory z TK Torra Písek (Tamara Houdková Veselá - držitelka mezinárodní třídy v lat. a stt. tancích, trenérka a porotkyně III. třídy) a další.

Letní taneční škola probíhá v KD od 12. do 16. července 2021 vždy od 8 do 16 hodin.

POZOR: V loňském roce se kapacita naplnila a na některé děti se nedostalo, proto doporučujeme zajistit si taneční kurz včas.

Cena kurzu je 1 500 Kč.

Přihlášku si můžete stáhnout na webových stránkách nebo vyzvednout v pokladně Kulturního domu.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 12. červenec 2021