Hypnotizér Jakub Kroulík ~ Výjimečný zážitek ~ PŘELOŽENO NA 20.9.

Hypnotizér Jakub Kroulík ~ Výjimečný zážitek ~ PŘELOŽENO NA 20.9.

Galerie

Hypnóza, umění, které udivuje po staletí!

Přednáška je přeložena na 20. září od 19 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášce.

Hypnotizér Jakub Kroulík (odkaz na web: https://hypnotizer.cz/o-mne-jakub-kroulik-hypnotizer/) přichází, aby o tomto tajemném fenoménu přinášel a exkluzivně prakticky prezentoval své umění ve vybraných městech České republiky.

Součástí akce bude též autogramiáda k nové knize Hypnóza, její moc a síla (odkaz na web: https://hypnotizer.cz/produkt/kniha-hypnotizer-hypnoza-jeji-moc-a-sila/ ).

Moderní hypnotizér ve viktoriánském obleku džentlmena Jakub Kroulík vám předvede, jak vypadá změněný stav vědomí. Jedno lusknutí prstů a vám se naskytne nevšední zážitek. Nezmeškejte interaktivní přednášku s nepřehlédnutelným specialistou, který nejen předvede praktické ukázky sugesce a hypnózy na dobrovolnících z publika, ale bude o svém umění hovořit podrobněji.

Podívejte se na recenze z minulých přednášek zde (odkaz na web: https://hypnotizer.cz/recenze-hypnotizer-jakub-kroulik/).

Upozornění: Není vhodné hlásit se na praktické ukázky hypnózy a sugesce v případě, že máte problémy se srdcem, berete psychofarmaka, či jste v jiném stavu. Stejně tak se hodinu a méně před besedou nedoporučuje konzumace alkoholu.

Vstupné 550 Kč I. kategorie, 450 Kč II. kategorie


Pořádá Agentura Yellow Pro, s. r. o.

Délka akce: 90 minut
Rok výroby: 2022
Datum lokální premiéry: 15. březen 2022

Informace o akci a jejím konání