Přátelák ~ Pantheon production |B|

Komedie o fotbalu a početí dítěte.

Leon, Bernd a Robbi jsou již léta nejlepší kamarádi a zanícení fotbaloví fanoušci, samozřejmě různých klubů, takže není nouze o debaty a hádky. Leonovi a Romině se již delší dobu nedaří počít potomka a Romina se bojí, že si proto Leon najde mladší milenku. Dvojnásobná máma Babs své kamarádce Romině poradí, aby si sama pomohla umělým početím s vhodným dárcem spermatu. Chce to jenom najít muže, který má dobré geny. Všichni přátelé jsou vystaveni těžké zkoušce, kdy každý na každého ví nějaké tajemství, které nutně směřuje k zapeklitým situacím a překvapivému rozuzlení.

Režie: Mira Nosek

Hrají: Marika Šoposká / Anna Stropnická, Jitka Ježková / Anna Fixová, Lukáš Pečenka, Michal Slaný, Filip Cíl

Vstupné 450 Kč.

Rok výroby: 2022