Krajem Zlaté solné stezky ~ zájezd

Prachatice, Husinec, Libín

Centrum Mistra Jana Husa v Husinci, pěšky z Libínského sedla na Libín (cca 3,5 km celkem), prohlídka Prachatic s průvodcovským výkladem.

Kostel sv. Jakuba Většího, renesanční domy, Měšťanská škola, Prachatické hradby, Muzeum české loutky a cirkusu, Muzeum krajky, Prachatické muzeum, Zimní zahrada MěÚ Prachatice, Galerie.

Odjezd v 8,30 hodin z parkoviště Na Výstavišti, návrat v podvečerních hodinách.

V ceně 350 Kč je zahrnuta doprava a průvodce.

Cena nezahrnuje vstupné do Centra J. Husa, které činí 60 Kč.

Prodej zájezdu pouze v Senior Pointu v prostorách Divadla Fráni Šrámka denně od 9 do 14 hodin.

Zakoupením vstupenky na zájezd Senior Pointu souhlasí klient s těmito podmínkami:

- zakoupenou vstupenku nelze vrátit,

- klient je povinen před odjezdem na zájezd ověřit si aktuální stav připravovaného zájezdu,

- aktuální informace k zájezdu jsou dostupné zde nebo v Senior Pointu nebo na telefonních číslech 382 734 722 a 737 046 462,

- prodáváme maximálně 2 místa na osobu.

Pořádá Senior Point

Rok výroby: 2022