PSH Nekonečný příběh

Stylizovaná dokumentární show o vzniku, úspěchu i pádech populární rapové formace PSH.

Film PSH - Nekonečný příběh, který získal Diváckou cenu na 56. ročníku MFF Karlovy Vary.,

Českou hudební legendu Peneři strýčka Homeboye neboli PSH zná v České republice snad každý. Jací jsou ale ve skutečnosti kluci z Jižáku, dnes už na prahu středního věku? PSH - Nekonečný příběh přibližuje vznik přelomového alba Repertoár, dodnes považovaného za milník českého rapu a jednu z nejlepších desek vůbec, posun kapely k elektronice nebo testování maximálních možností hudebního showbyznysu i sebe sama. PSH si fanoušky získali autenticitou, vtipem i tvrdou prací a stále se drží na vrcholu díky lásce k hudbě a nerozlučnému přátelství. Nejznámější čeští rappeři se v překvapivě otevřeném a velmi osobním dokumentu se spoustou dosud nepublikovaných záběrů a soukromých archivů nebojí jít na dřeň a být stejně upřímní jako jejich hudba. Zdá se, že příběh PSH jen tak neskončí.

Rok výroby: 2022

Čtvrtek, 22. 12. - 20:00 Koupit