Visací zámek

Visací zámek

Galerie

Koncert Visáčů

Visací zámek (familiérně Visáči) je punková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Kapela hraje stále v původní sestavě. Zejména v počátcích svojí tvorby silně ovlivnila zvuk celé jedné generace kapel a názory celé jedné generace posluchačů. Hity jako Uniformy nebo Dopravní značky položily ideový základ moderního českého anarchopacifismu, ostatní raná díla skupiny Visací Zámek jsou zase pevně rozkročena mezi vypjatým nihilismem a raným postmodernismem. Během 90. let se kapela ideově vzdálila původním anarchistickým ideálům a punkovému zvuku a myšlenkově se přiblížila spíše nihilismu a hudebně pak možná dřevnímu heavy-metalu. V současné době se kapela vrací k punkovým kořenům a snaží se získat přízeň další generace fanoušků a fanynek například hitem a videoklipem Známka punku.

Při koncertech kapely bývají provolávána hesla „Punk's not dead, vy volové či úprava hesla „Punk's not dead“ na „Punk's not sweet“, která se stala pro kapelu tradičními.

19:00 otevření dveří

20:00 Inkoust Pana Boučka

21:00 Visací zámek


Předprodej ukončen.

Vstupné 450 Kč na místě.


Informace pro návštěvníky

Do KD není dovoleno vnášet:

- alkohol

- potraviny a nápoje

- lahve, nádoby všeho druhu (skleněné či PET lahve, plechovky, dózy, apod.

- natlakované předměty

- sklo či skleněné předměty

- drogy, toxické a omamné látky

- výbušné látky a hořlaviny

- zbraně (bodné, sečné, střelné, apod.), nůžky

Provozovatel si vyhrazuje právo odepřít vstup nebo vyvést každou osobu, jejíž chování shledá nepřístojným. Také každá osoba zjevně pod vlivem alkoholu nebo drog nebude vpuštěna na akci nebo bude případně vyvedena z prostor Kulturního domu, a to bez náhrady.


Pořádá Centrum kultury města Písek

Délka akce: 180 minut
Rok výroby: 2023
Datum lokální premiéry: 21. duben 2023

Informace o akci a jejím konání