Kašmírový workshop o udržitelnosti a cestě do Mongolska ~ JUSTOVE Label

Kašmírový workshop o udržitelnosti a cestě do Mongolska ~ JUSTOVE Label

Galerie

Taška plná pomoci

Chcete se dozvědět více o jednom z nejdražších textilních materiálů na světě? Víte, jak poznat kvalitní kašmír a na co byste si měli při jeho nákupu dát pozor? Zajímá vás, jak se o své kašmírové poklady starat tak, aby vám vydržely co nejdéle? Zuzana Melicharová, zakladatelka zodpovědné módní značky se specializací na kašmír, hedvábí a organickou bavlnu JUSTLOVE, Vás provede světem udržitelnosti a vysvětlí, co je tak fascinující na práci s přírodními materiály. Během interaktivního workshopu budete mít možnost vyzkoušet si na vlastní kůži různé textilní materiály a zjistit, co na tom kašmíru vlastně je. Ale to není všechno! Dozvíte se také o Zuzanině dobrodružné cestě do Mongolska, když se její podnikání dostalo do mrtvého bodu a ona nevěděla jak dál. Tento workshop je určen všem, kteří chtějí prohloubit svoje znalosti o udržitelnosti, kašmíru a etickému přístupu v podnikání. I vy jako spotřebitel můžete svět módního průmyslu změnit a ovlivnit tak jeho budoucnost. A tohle může být začátek vaší nové cesty.


Jeden z workshopu v rámci balíčku Taška plná pomoci.

Součástí Píseckého víkendu módy a designu je prodej Tašek plných pomoci, které zahrnují volné vstupenky na unikátní workshopy a produktové dárky od prémiových značek přírodní kosmetiky, doplňků stravy a dalších partnerů písecké akce. Celý výtěžek z prodeje připadne Nadačnímu fondu Propolis 33.

Kupte si Tašku plnou pomoci a získáte navíc produkty v top kvalitě v celkové hodnotě 2363 Kč:

Lak na nehty značky PULO 342 Kč (různé barvy)

Cannor relaxační sprej 339 Kč

Moroccan Sense sprchový gel s arganovým olejem (verbena /levandule & cedr / pomeranč & ylang ylang ) 469 Kč

Lifestylové noviny What News 79 Kč

Wild & Coco Kokosový džem s karamelovou příchutí 299 Kč

Dědek Kořenář Malinová směs na podporu ženského zdraví 215 Kč, Pleťová voda levandulová 121 Kč (= 336 Kč)

Biorganica Inlight Bio tělový olej s arnikou 499 Kč,

přístup k jedinečným informacím a radám a ještě smysluplně pomůžete. Pomáhat nikdy nebylo snazší.

Hodnota Tašky plné pomoci je 7136 Kč, prodává se za 1590 Kč.

Zakoupíte na pokladně KD nebo online, kdy zakoupenou vstupenku vyměníte za Tašku plnou pomoci na prvním workshopu 19.5. v KD.

Chcete úžasné produkty v TAŠCE plné pomoci a zároveň podpořit Nadační fond Propolis 33, ale nemůžete se fyzicky dostavit do Písku? Nevadí, kupte si tašku v předprodeji a napište na info@pvmd.cz, odešleme vám ji až domů.


Pořádá Agentura Verona

Délka akce: 60 minut
Rok výroby: 2023
Datum lokální premiéry: 20. květen 2023

Informace o akci a jejím konání