XIII. výroční společná výstava výtvarných prací členů Prácheňské umělecké besedy

Výstava výtvarných prací členů P.U.B.

Členové Prácheňské umělecké besedy připravili výstavu, kterou můžete navštívit od 1. do 31. srpna v Galerii Portyč.

Prácheňská umělecká beseda v Písku je spolek, který už třináct let sdružuje amatérské i profesionální výtvarníky z celého území nejen bývalého Prácheňska. V současné době má na svém kontě již řadu výstav společných či jednotlivců. Jejich tvorba je rozmanitá, od malovaných obrázků, fotografií, keramiky, textilních technik, šperků po sekci literární a nově také hudební.

Vernisáž výstavy se uskuteční v úterý 1. srpna v 17 hodin. Slovem provede předseda P.U.B. PhDr. Andrej Rády a svým vystoupením přispěje i hudební sekce P.U.B. - členové skupiny PUBarťáci.

Pořádá Prácheňská umělecká beseda, o.s.

Rok výroby: 2023
Datum lokální premiéry: 1. srpen 2023