Vánoční prodejní výstava 2023

Benefiční vánoční prodejní výstava

BENEFICE - VÁNOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA a POHÁDKOVÉ PŘEDSTAVENÍ – 20. ročník ve prospěch Domova pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky, Denního a týdenního stacionáře a chráněného bydlení Duha Písek, Dětské psychiatrické nemocnice Opařany, Městského střediska sociálních služeb Písek a SeneCury SeniorCentra Písek potrvá do neděle 10. prosince a přístupná je denně v době promítání kina.

16:30 – VERNISÁŽ Vánoční prodejní výstavy rukodělných výrobků a výtvarných prací se sladkým občerstvením pro návštěvníky; moderuje Luboš Voráček z Českého rozhlasu; vystoupí flétnový soubor ZUŠ Písek.

17:00 – POMOZTE POHÁDKOU – promítání filmové pohádky „Tlapková patrola ve velkofilmu“, dobrovolné vstupné je vánočním příspěvkem handicapovaným klientům vystavujících organizací.

Akce je podporována městem Písek.

Pořádá KOČÍ a.s.

Partnery jsou Centrum kultury města Písek, Cukrárna Hraběnka Mirotice, inzertní magazín ZIP inzert, portál Jižní Čechy Teď, týdeník Písecké postřehy a ArtPropag - Ing. Martin Klimeš.

Rok výroby: 2023
Datum lokální premiéry: 29. listopad 2023