Queenie ~ 18 let tour

Queenie ~ 18 let tour

Galerie

Léto 2024

QUEENIE opět vyjíždějí na letní turné do českých a moravských měst, aby s vámi v roce 2024 oslavili milník kariéry – své 18. narozeniny!

Tato kapela, pečující o repertoár Freddie Mercuryho a Queen, je jednou z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a jednou z nejžádanějších kapela v České republice, která se svou show Queen Relived uskutečnila již 5 koncertů v pražské O2 areně nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II.

I v roce 2024 se tato pražská formace se svoji show, kterou definuje jako koncertní divadlo, rozjede po městech České republiky, aby udělala radost všem příznivcům této legendární a nesmrtelné muziky. Navíc ve slavnostní náladě, protože v dubnu kapela v pražském O2 universu oslaví své již 18. narozeniny dvěma velkými koncerty. „Je to pro nás veliká radost, nikdy by nás nenapadlo, že vydržíme takhle dlouho a dokážeme dát divákům tolik dobré nálady. Snažíme se jim to vracet každým koncertem, ale letošní léto bude díky tomuto našemu jubileu o to více okořeněné a celá naše parta se na to moc těšíme!“, doplňuje frontman kapely Michael Kluch, jenž svojí hlasovou akrobatikou, zjevem i pohybem dává vzpomenout na Freddie Mercuryho v nejlepších letech Queen.

Můžete se opět těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show.

Vstupné 799 Kč.

Žádné slevy nejsou poskytovány.

Otevření areálu 18:30 hodin, zahájení koncertu 20:00 hodin.


Pořádá Q & I production s.r.o. ve spolupráci s Centrem kultury města Písek

Délka akce: 120 minut
Rok výroby: 2024
Datum lokální premiéry: 20. srpen 2024

Centrum kultury města Písek Vás zve

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Úterý, 20. 8. - 20:00 Koupit
Letní kino
Název: Queenie ~ 18 let tour léto 2024
Cena: 799,00 Kč
Místo: Letní kino