Clive Bunker (UK), Votchi & The Madman

Zakládající bubeník skupiny Jethro Tull v Písku!

Clive Bunker působil v Jethro Tull v těch nejlepších letech, tedy od jejich počátku až do roku 1971, kdy po čtvrté řadové řadové desce „Aqualung“ kapelu opustil. Je podepsán pod největšími hity kapely jako Locomotive Breath, Aqualung, Bourrée, My Sunday Feeling atd.

Kapela Votchi působí na hudební scéně od roku 1999. Zaměřuje se především na vlastní tvorbu, která se pohybuje na pomezí progresivního hard-rocku a art-rocku. Kapela předskakovala takovým rockovým velikán?m, jako Deep Purple, Whitesnake, Nazareth, Uriah Heep, Colosseum a mnoha dalším.

Dalším vystupujícím je brněnská kapela The Madman hrající největší hity rockových legend jako například Deep Purple, Uriah Heep, CCR, Black Sabbath a Synkopy61. Frontmanem skupiny je Vilda Majtner - zpěvák skupiny Synkopy61.

1. vlna předprodeje do 31. 12. 2023: vstupenky za 390 Kč

Rok výroby: 2024