Kultura pod hvězdami ~ Tři mušketýři

Kultura pod hvězdami pořádá třináctý ročník divadelních představení pod širým nebem. V příjemném prostředí letního kina Písek můžete zažít krásný, romantický večer s úspěšným muzikálem známého skladatele Michala Davida. Výpravnou koncertní verzi doplňují krásné kostýmy účinkujících.

Slavnostní premiéra muzikálu Tři mušketýři se konala 18. listopadu 2004. Slavný příběh Alexandre Dumase se těší obrovskému úspěchu dodnes, třináct let od svého světového uvedení. Příběh o věrném přátelství a lásce, příběh plný napětí doplňuje dynamická hudba Michala Davida a Bryana Adamse, jehož hit „All For Love“ se stal ústřední písní muzikálu. Tento muzikál je díky své úspěšnosti téměř legendou mezi českými muzikály a dokázal strhnout diváky napříč všemi generacemi. Nádherné písně jako je Přátelství na třikrát, Láska, Čas na lásku mít již téměř zlidověly.

Vstupenky dle kategorie od 130 Kč do 1890 Kč.

Více informací a předprodej vstupenek zde.

Pořádá Kultura pod hvězdami s.r.o.

Rok výroby: 2024
Datum lokální premiéry: 1. červen 2024