Fashion show ~ Písecký víkend módy a designu 2024

Fashion show ~ Písecký víkend módy a designu 2024

Galerie

Módní přehlídka v Kulturním domě

Písecký víkend módy a designu nabídne místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Páteční módní přehlídka v kulturním domě v Písku nemá, díky své jedinečné koncepci, obdoby. Ve svébytných blocích se divákům odprezentuje tvorba módních značek tvořících na udržitelných principech. Ambasadorkami letošního ročníku jsou vítězka StarDance Darija Pavlovičová a herečka Natálie Halouzková.

Fashion show představí kolekce devíti udržitelně tvořících značek a designérů. Kolekci svých modelů zde představí návrháři Zoltán Tóth, Josefina Bakošová, Lucie Marim, On the Boat a Dominik Navrátil ve spolupráci se značkou kabelek VUCH. Dále se mohou diváci těšit na novinky od českých brandů - Machač, Big Bros. a Jamie Collection. Večerem provede Světlana Witowská. O hudební doprovod se postará ambasador značky Petrof Jan Veselý.

Písecký víkend módy a designu je oslavou české módy, udržitelné výroby a poctivého řemesla. Funguje na principech vzájemné pomoci a spolupráce v rámci české designové scény.

Program:

Fashion show - módní přehlídka:

• 17. 5. 2024 od 19:30 v Kulturním domě, vstupné v předprodeji 500 Kč, na místě 650 Kč na místě.

Design market:

• 18. 5. 2024 – od 10:00 do 20:00 – prostor Palackého sadů, vstup zdarma


Pořádá Agentura Verona ve spolupráci s Centrem kultury města Písek a je podporována městem Písek

Délka akce: 180 minut
Rok výroby: 2024
Datum lokální premiéry: 17. květen 2024

Informace o akci a jejím konání