Design market ~ Písecký víkend módy a designu 2024

Písecký víkend módy a designu 2024 je oslavou české zručnosti i akcí pro celou rodinu.

Nabídne místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Na sobotním trhu budou k vidění a zakoupení oděvy, módní doplňky, přírodní kosmetika, svíčky, mýdla, dekorace, hračky a mnohé další. Gastro zóna nabídne dobroty z lokálních surovin a návštěvníci si pochutnají na skvělé kávě, prvotřídním vínu, proseccu a masových i vegetariánských lahůdkách. Čeká je také bohatý kulturní program v podobě pěveckých a hudebních vystoupení, tématických workshopů a zábavných aktivit pro děti.

Písecký víkend módy a designu je oslavou české módy, udržitelné výroby a poctivého řemesla. Funguje na principech vzájemné podpory a spolupráce v rámci české designové scény.

Více informací najdete na www.pvmd.cz.

Program:

Módní přehlídka:

• 17. 5. 2024 od 19:30 v Kulturním domě, vstupné v předprodeji 500 Kč, na místě 650 Kč na místě

Design market:

• 18. 5. 2024 – od 10:00 do 20:00 – prostor Palackého sadů, vstup zdarma