Cockshake - Variety Cocktail Theatre

Celovečerní zábavná show

Jsme divadlo zaměřující se na kabaret a burlesque. Specializuje se na žánry jako jsou varieté, extravaganza a jiné. V těchto kategoriích se snoubí opereta, muzikál, balet, burlesque, akrobacie, cirkus a jiné odvětví tanečního a pěveckého umění.

V návaznosti na show Coqtale vytvořilo Variety Cocktail Theatre ještě žhavější a jedinečný koncept. Diváci se mohou těšit na nové i stávající umělce, nová čísla umělecká i komická a nově i živý zpěv propojený s choreografií. Co ale nesmí v představení chybět je pořádná dávka humoru a parodie. Synergie mužského elementu v hudbě a světle zajistí ještě intenzivnější a nezapomenutelný zážitek.

Vstupné v předprodeji 490 Kč I. kategorie / 450 Kč II. kategorie, na místě 590 Kč I. kategorie / 550 Kč II. kategorie.

Rok výroby: 2024
Datum lokální premiéry: 4. říjen 2024