Den Země - Ozvěny vody

Den Země v Písku pokračuje!

Máme pro Vás náhradní termín venkovního programu, který jsme bohužel kvůli nepřízni počasí museli přesunout. Na co se můžete těšit?

ČTVRTEK 27.06.

PechaKucha Night vol. 3 ~ oblíbený večer plný zajímavých prezentací na téma voda

PÁTEK 28.06.

Park pod hladinou ~ zábavný program pro děti

Edukativní a zábavný program, divadelní představení, taneční vystoupení, malování na obličej a mnoho dalšího, Na závěr dětičky čeká taneční party v kostýmech. Těšíme se na rybičky, žabičky, piráty i námořníky! Přijďte v kostýmech s vodní tématikou a pomozte nám utvořit tu správnou atmosféru.

Svět v Písku - koncert s piknikem v knihovně

Koncert s piknikem. Pojďte si společně užít konec školního roku! Svět v Písku vás zve na koncert a následný piknik. Těšit se můžete na skvělou píseckou kapelu KÉRMIDERETVÁR. Pitný režim zajištěn, svačinu s sebou.

Tančírna pod širým nebem

Červnové ozvěny Dne Země v Písku zakončíme tanečním večerem pod širým nebem. Přijďte se pobavit a zatančit si na latinskoamerické rytmy, o které se postará kapela Seskupení za účelem. Vystoupí Torra Písek a Falcon Wings.

Pro více informací nezapomeňte sledovat facebookovou událost ~ Ozvěny vody.

Pořádá spolek Aktivní Písek, z.s. za podpory města Písek a dalších partnerů.

Rok výroby: 2024
Datum lokální premiéry: 27. červen 2024