16.9.2016 ~ Bosé nohy v parku ~ Agentura Harlekýn |B|

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se jak známo přitahují?

Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

Nejnovější inscenace divadelní hry Neila Simona, kterou možná znáte z filmového zpracování s Jane Fondovou a Robertem Redfordem.

Režie: Kateřina Iváková

Hrají: Veronika Freimanová, Rudolf Hrušínský, Anna Linhartová, Radúz Mácha